חיפוש
  • we AR

5 הרקעים שהכי אהבתם השנה

אחד הדברים הכי בולטים בסטודיו למעט הילדים המהממים שלגמרי הם ההצגה, אלו הרקעים המהממים שנמצאים מאחוריהם ומעשירים כל תמונה ותמונה.


הרקעים המיוחדים מכניסים צבע לסט, מכניסים אווירה של כיף, של משחק, של יופי, של עניין לילד. כל אלו מדגישים ועוזרים לילד להיפתח, לחייך, לחוות וליהנות מכל רגע.


בשנה האחרונה יצרנו בעבודת יד כמובן, מגוון רחב מאוד של סטים מושקעים לצילומי ילדים בסטודיו שלנו כאן ברמת גן, כמו סט חלל, סט שף ושפית, סט לימונדה, סט גינת פרחים, סט אמבטיה, סט מגלה ארצות, כדור פורח, עפיפונים, סופגניות, יום האהבה, סט ג'ונגל, סט המתנות על כל גווניו, סט ים, סט זהב ועוד ועוד.


הרקעים שלנו לא מופרדים לפי בנים בנות, מכיוון שאצלנו כל הסטים מותאמים לשני המינים, כך שאם אהבתם סט מסויים, לכו עליו! אנחנו מאוד אוהבות לצאת מהמסגרת ומהצבעים הקונבנציונאליים ונתאים את הסט שאהבתם במיוחד בשבילכם.
אז אחרי כל ההקדמה, הנה חמשת הרקעים שהכי אהבתם השנה:


רקע הגלידות המתוק שלנו על צבעי הפסטל הנהדרים

רקע כדור פורח, בכחול ובשמנת

רקע אמבטיה עם טאצ' אישי לכל ילד.

רקע מגלה ארצות, המון אקססוריז על סט אחד.

רקע הים שלנו, פשוט כיכב השנה.

אלו חמשת הרקעים שהכי אהבתם השנה, אנחנו לקחנו לתשומת ליבנו וממשיכות לבנות לכם רקעים בעבודת יד, מיוחדים, מתאימים במיוחד לילדים עם דגש על ביטחון וזהירות, עם צבעים משגעים ונושאים מעניינים. תמיד שואלים אותנו מה צריך להביא כשבאים להצטלם, התשובה היא שכאן יש הכל, פשוט הכל, כל מה שצריך זה לבוא בכיף, בשמחה, עם חיוך גדול, אנחנו נדאג לכל שאר הדברים, מהקטנים לגדולים, ממש כמו כל הפרטים שנמצאים ברקעים שלנו:)


סטודיו לצילום we AR

רוני ואלונה

052-3367789

41 צפיות

all rights reserved to studio photography we AR

שלומציון 9 רמת גן , ישראל