חיפוש
  • we AR

תותח קונפטי-ב5 צעדים! יצירה ומיחזור

עודכן ב: אפר 23

מנגינה של צחוק מתגלגל, בית מבולגן וריצות הלוך ושוב- הם חלק מהתסמינים לבית מלא שמחה ואהבה! בסטודיו לצילום we AR אנחנו מתעדות את הזמן שעובר ואת הרגעים הקסומים שמרכיבים את החיים. אבל בין לבין אנחנו שמחות לשתף אתכם ברעיונות יצירה שונים שיגרמו לצחוק המתגלגל (וקצת לבלאגן 😁) אז אם אתם מחפשים פעילות לילדים היום- המדריך הבא הוא בשבילכם! פעילות יצירה (מחומרים ממוחזרים!) עם הילדים בשתי דקות, שבסופה משחק מהנה!

הרעיון היצירתי הבא, גם הוא עיקרו במיחזור- וכולו נשען על שני מרכיבים בלבד! גליל נייר טואלט ובלון! כמה שזה פשוט!

אז איך מכינים תותח קונפטי?

החומרים: *גליל נייר טואלט / (ניתן להמיר בכוס חד-פעמית)

*בלון

*נייר דבק

*צבעים

*פונפונים / נייר טואלט / קונפטי *מספריים


1. בשלב הראשון, לוקחים את הבלון וקושרים קשר בזנב שלו

2. בשלב הבא גוזרים בעזרת מספריים את החלק העליון של הבלון

3. לאחר מכן, לוקחים את גליל הנייר טואלט ו'מלבישים' עליו את הבלון, כשזנב הבלון במרכז ופונה החוצה. אם אין לכם בשלוף גליל נייר טואלט- אפשר להמיר אותו בכוס חד פעמית לשתיה חמה. פשוט גוזרים את התחתית שלו החוצה ויוצרים גליל🙂

4. נעזרים בנייר דבק ומדביקים את קצוות הבלון סביב גליל הנייר טואלט. המטרה שלו היא לחזק את האחיזה של הבלון. דבק הנייר יכול להיות קישוטי, ויכול להיות גם כמובן סלוטייפ רגיל.

5. השלב האהוב עלינו ביותר- קישוטים! (שהוא כמובן אופציונלי) מקשטים את הגליל בעזרת צבעים, מדבקות או הדבקות של נייר צבעוני- האפשרויות מרובות ומלאות ביצירתיות.

6. התותח שלנו מוכן! עכשיו רק נשאר לבחור במה ל'הטעין' אותו😁😜 אפשר להשתמש בפונפונים קטנים, ניתן להכין קונפטי מחתיכות נייר צבעוני, ואפשר אפילו להכין כדורים קטנים מריבועי נייר טואלט! כמה שזה פשוט!

תותח הקונפטי מוכן! שמים את הכדור בתוך הגליל, מושכים מעט את זנב הבלון אחורה- משחררים והכדור עף! 🎉 תותח הקונפטי הוא פרויקט נהדר לכל אלו שרוצים למחזר את המצרכים שמתשמשים בהם ביום-יום למשחק מבדר ומהנה עם הילדים שלכם!

פעילות נעימה, שתפו אותנו בתמונות מהיצירה שלכם!

📷🎨 אלונה ורוני

סטודיו we AR

052-3367789

105 צפיות

all rights reserved to studio photography we AR

שלומציון 9 רמת גן , ישראל