חיפוש
  • we AR

למה שירות טוב ללקוח חשוב כל כך?

כשבנינו את we AR שלנו שמנו לנו למטרה לתת את הטוב ביותר, אבל מה זה אומר הטוב ביותר?


תמיד אנחנו אומרות ללקוחות שלנו "אנחנו נותנות בדיוק את מה שהיינו רוצות לקבל", שזה יחס חם וטוב, מחיר הגון ועבודה טובה, מקצועית וייחודית.

החלק של השירות במקום הראשון, מתוך הידיעה שבלי לקוחות, בלי אותם אנשים שמוכנים להשקיע ממיטב כספם באומנות שלנו, לא נוכל להתקדם, ליצור ולתת מכל הלב.

אל על ומעבר עבור הלקוחות שלנו

הלקוח בראש מעיינינו תמיד, בשיחת הטלפון הראשונה, במשך תהליך בחירת ובנית הסט וכמובן אחרי הצילומים בעת שליחת התמונות. חשוב לנו תמיד לדעת שאתם מרוצים, שהתרגשתם כשהתבוננתם בתמונות, כיף לנו לשמור אתכם על קשר ולראות איך הילדים גדלו ואולי נוסף עוד זעטוט למשפחה.


תיאום ציפיות והקשבה ללקוח

כל כך חשוב לנו תיאום הציפיות בינינו. העבודה שלנו מאוד ייחודית, ובבניית כל סט נעשית מלאכה רבה וחשוב לנו לקלוע בול לדימיון שלכם. התקשורת בינינו צריכה להיות פתוחה וזורמת, שיהיה כיף, לא משנה באיזה ערוץ תקשורת, כי אנו זמינות בכל אמצעי בין אם בפייסבוק, באינסטגרם, במיילים, בוואטסאפ, בהודעות, בטלפון וכו'. ברגע שאתם יודעים למה לצפות ושיש חיבור טוב, אנו יודעות שתגיעו לסטודיו לצילום שלנו נינוחים ורגועים והחוויה לשני הצדדים פשוט תיהיה מופלאה והתמונות ידברו בעד עצמן.


כמובן שכל מה שנאמר בינינו בעל פה יהיה כתוב בהסכם מסודר ונוח

הרי אנו כל כך עסוקים עם עבודה, עם המשפחה, עם הילדים והסבתות ולפעמים איננו זוכרים מה בדיוק נאמר בשיחה, הסכם עבודה עושה סדר בכל זה, ומציג לכם ולנו מה אנו התחייבנו לתת ומה העלות של כך עבורכם. אנו מתחייבות לעמוד מאחורי כל מילה שנכתבה, ולעמוד בלוח הזמנים שקבענו מראש. אם למשל הבטחנו את האלבום תוך שבועיים, נדאג שזה אכן יהיה מוכן בזמן ואף מוקדם יותר.


עושות את האקסטרא מייל עבור כל אחד ואחת מכם.

זה הכל בפרטים הקטנים אדם חכם אמר וצדק. הייחודיות של הסטודיו שלנו נמצאת ברקעים שלנו, שנבנים עם המון מחשבה, עבודת כפיים ועיצוב בלתי מתפשר. כל פריט שאתם רואים על הסט נמצא שם לא בכדי, ואנו תמיד נעשה עבורכם משהו שאפילו לא תצפו לו.


אנחנו זה אתם. אתם אלו שבונים אותנו, אתם אלו שמחזקים אותנו כשאתם רושמים מילים כל כך מרגשות על החוויה שחוויתם אצלנו, אתם אלו ששם בתמונות, שמחזירים לנו חיוך ענק כשרוח שטות נתפסת בינינו, ואנחנו כל מה שיש לנו לעשות זה להסמיק (קודם כל), לומר תודה, להפשיל שרוולים ולהמשיך לתת כמו שרק אנחנו יודעות.

רוני ואלונה

סטודיו לצילום we AR

052-3367789


28 צפיות

all rights reserved to studio photography we AR

שלומציון 9 רמת גן , ישראל