חיפוש
  • we AR

צילומי גיל שנה – סמאשקייק- כן או לא

המון הורים מתלבטים אם לצרף לצילומי גיל שנה את מעיכת העוגה, קודם כל נאמר שאתם צריכים להרגיש בנוח ויודעים מה הכי טוב לילד שלכם, אנחנו רק יכולות לייעץ, להרגיע ולתת את כל המידע בנוגע לצילומים.

עומרי החמוד בסמאשקייק שלו

צילומי סמאשקייק מעבר לתיעוד הילד ביום הולדתו הראשון הם בעצם חוויה התפתחותית חשובה. הילד יושב באופן עצמאי, מתנסה במרקמים ומחזק את המוטוריקה העדינה שלו כמו הקשר בין היד לפה, שביצוע מוצלח שלו מגדיל את תחושת העצמאות והביטחון של הילד.

כאשר הילד מצליח ומקבל עידוד מהסביבה הכי תומכת שלו-אתם ההורים, הוא משתף פעולה, מחייך, צוחק ופשוט נהנה מהמעמד המיוחד שנותנים לו.

שיתוף הפעולה מצדכם-ההורים חשוב מאוד להצלחת הצילומים. הילד מגיע לסטודיו, סביבה לא מוכרת לו, ככל שאתם תרגישו בנוח, ותתווכו כך הילד ייפתח אט אט וירגיש בנוח להשתולל ב"ג'ימבורי" החדש שלו.

בסטודיו מצוייד, ישנו חימום, אמבטיה מחוממת, מגבת נקייה וכל מוצרי ההיגניה לכן אין ממה לחשוש אם הילד לבוש עם מעט בגדים או ללא חולצה ומתלכלך בצורה שבבית לא הייתם מרשים זאת, זיכרו-בסטודיו מותר להתלכלך, זו הסיבה למסיבה בעצם.

עשו מספר תמונות עם הילד על הסט, תנו לו תחושת ביטחון, תשדרו לו שזו חוויה ייחודית ומעניינת ובעיקר כייפית.

תמונות הסמאשקייק מאוד מתוקות. חשוב שתתחברו לרקע עליו הילד מצולם. בחרו את הסט האהוב עליכם עם הצלמת מבעוד מועד.

סטודיו מקצועי מאובזר בכל טוב, בסטים מגוונים ורעננים שכל אחד יכול להתחבר. הגשימו חלום ליום אחד ותיהיה טייסים עם הקטנצ'יק שלכם.


סטודיו we AR | אלונה פורוזניאק, רוני ישראל | 052-336778917 צפיות

all rights reserved to studio photography we AR

שלומציון 9 רמת גן , ישראל