חיפוש
  • we AR

איך מעסיקים את הילדים בחורף? פעילות יצירה לכל המשפחה

עודכן ב: אפר 23

הגשם מתחיל לטפטף, והחורף מתחיל להראות את אותותיו. יצירה מחומרים ממוחזרים שיש בכל בית, היא פתרון נהדר לימים שהילדים נשארים לשחק בבית! וגם הזדמנות נהדרת ללמד את הילדים על מיחזור♻ אז אם חיפשתם תעסוקה לילדים לחורף- הגעתם למקום הנכון! עשו זאת יחד: מקל גשם מגליל קרטון! 🌈 אז איך מכינים את מקל הגשם?


החומרים: *גליל קרטון *נייר דבק *דף בריסטול

*מספריים *אורז (או כל סוג אחר של קטניות, קצוי קטנות דיו בגודלן) *נייר דבק דקורטיבי / צבעים / נוצות / חוטים - אופציונאלי לקישוט מקל הגשם
1. גליל הקרטון הוא עמוד השדרה של מקל הגשם שלנו, ניתן להשתמש בגל גליל קרטון שיש לכם בבית: בין אם זה גליל הקרטון שנשאר ממגבות הנייר, גליל קרטון שנשאר מנייר עטיפה או אפילו אפשר לחבר כמה גלילי קרטון של נייר טואלט יחד. תחילה סוגרים את אחד הפתחים של הגליל. חותכים רצועה של נייר דבק עבה וסוגרים את הפתח, חוזרים על הפעולה פעם נוספת לאיטום מוחלט.


2. לוקחים דף בריסטול רגיל, וחותכים אותו לחמש רצועות

3. מקפלים את כל הרצועות בקיפול אקורדיאון

4. את הרצועות המקופלות מכניסים לתוך הגליל

5. ממלאים את הגליל בקטניות, אנחנו השתמשנו באורז- בערך כ40 גרם. אין כם אורז? לא נורא! ניתן להשתמש בכל קטניות שתרצו. הדבר היחיד שצריך לקחת בחשבון הוא שהקטניות צריכות לעבור במרווחים שנוצרים בין קפלי הבריסטול, לכן לא מומלץ להשתמש בקטניות גדולות- שכן לא יכול לא להתקבל אפקט הסאונד של הגשם 🙂 מוציאים את רצועת הבריסטול המקופלת האחרונה, כדי שיהיה לנו נוח להכניס את האורז. שופכים פנימה את כל גרגירי האורז, ולא שוכחים להוסיף את הרצועת בריסטול בסוף

6. אוטמים את הפתח השני עם נייר הדבק, ממש כפי שאטמנו את הפתח הראשון בשלב הראשון.

7. מגיע שלב הקישוטים! את מקל הגשם ניתן לקשט כפי שרק תרצו; בעזרת נייר צבעוני, טושים, צבעים, בריסטולים, מדבקות או נייר דבק דקורטיבי (שידוע גם בשם וואשיטייפ). אנחנו חיזקנו עם נייר דבק את ה'זנבות' של האיטום. פשוט הדבקנו רצועה של נייק דבק מסביב לגליל משני צידיו.

8. בהמשך קישטנו עם חוטי צמר, עם נוצות ועם נייר דבק דקורטיבי!

מקל הגשם מוכן! סובבו אותו והאזינו לרעש טיפות קסום! 💧✨

📷🎨

אלונה ורוני

סטודיו we AR

052-3367789

25 צפיות

all rights reserved to studio photography we AR

שלומציון 9 רמת גן , ישראל