חיפוש
  • we AR

מה ההבדלים בין צילומים בחוץ ובתוך הסטודיו?

אז סגרתם תאריך לצילומים, ועכשיו אתם שואלים את עצמכם מה כדאי ומתאים לכם יותר צילומים בתור סטודיו או צילומי חוץ? ארזנו עבורכם את היתרונות והחסרונות בבלוג הזה, עכשיו נשאר רק לקרוא ולהחליט.

עומרי החמוד עם הוריו אלון והילה

קודם כל נתייחס לדבר מאוד חשוב- מזג האוויר

אם דני רופ וחבריו מתעדים לנו גשם, קור, רוחות חזקות במיוחד לא יהיה נעים וכדאי להצטלם בחוץ, גשם זה לא דבר שקורה הרבה במדינתנו הקטנה, אך כשהוא מגיע כדאי להצטלם בסטודיו המחומם והנעים. גם שממש חם (40 מעלות), לא כדאי להזיע ולסבול, אלו מצבי קיצון ושם מומלץ להגיע לסטודיו.


אם אתם אנשים קצת בישנים

אם לא נעים לכם להצטלם בחוץ כי "אנשים אחרים רואים אתכם", מומלץ לבלות איתנו בסטודיו. מצד שני, לביישנים קצת קשה להיפתח למצלמה ודווקא בצילומי חוץ, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיות אתם. אתם ביום כיף עם המשפחה, קלילים ומאושרים, אנחנו רק ניתן דגשים כדי שתהיו מי שאתם-יפים.


רקעים

בצילומי חוץ אתם בוחרים יחד עם ההמלצות שלנו איפה כדאי להצטלם, למשל בים או בחורשה ירוקה ויפה או בנוף אורבני, המיקום שנצטלם נותן את הרקע.

בצילומי סטודיו, יש לנו רקעים מגוונים עם המון אקססוריז, למשפחות, להריון, לצילומי ילדים ועוד.


מה יש בסטודיו שאין בצילומי חוץ?

הסטודיו מאובזר בכל טוב, נעים, משפחתי, ובעיקר עם שירותים צמודים. יש חדר נוח להחלפת בגדים, נשנושים ושתייה חמה וקרה, מרפסת להתפנק בה ועוד. בסטודיו מגוון של רקעים, צבעוניים ונקיים, אקססוריז ובגדים מיוחדים.


צילומי משפחה בסטודיו

המקום בו אתם מרגישים בנוח

בשורה התחתונה, המקום שבו תרגישו הכי בנוח זה המקום בו אתם צריכים לבחור להצטלם. אנחנו מאוד אוהבות לשלב בין שני המקרים משום שכך התמונות יוצאות מגוונות מאוד.


בכל המקרים אצלנו בסטודיו או בצילומי חוץ- אנו נותנות דגש להכרות בינינו, לכימיה, ולנוחות שלכם- כי ככה אתם יותר טבעיים, יפים ואנחנו רואות את זה.


רוני ואלונה

סטודיו we AR

052-3367789

12 צפיות

all rights reserved to studio photography we AR

שלומציון 9 רמת גן , ישראל