חיפוש
  • we AR

פריחת לוטוס- קסם של יצירה וזמן איכות עם הילדים (רק עם שני מרכיבים!)

עודכן ב: אפר 23

בעזרת שני מרכיבים פשוטים שיש בכל בית- דף ומים אתם יכולים להתבונן בפרח לוטוס פורח מול העיניים! בין אם אתם חושבים על פעולת יצירה לראש השנה עם הילדים, או בין אם אתם רוצים ליצור קצת בסופש- פעולת היצירה הזו כ"כ פשוטה ומקסימה שאתם פשוט חייבים לנסות אותה בעצמכם! המבט של הקטנטים שלכם כשהם יתבוננו בקסם הזה קורה ירטיט לכם את הלב! כל מה שצריך הוא דף רגיל וקצת מים, ואתם יכולים להתענג על זמן איכות עם הילדים שלכם כשבסופו מחכה לכם קסם! אז איך מכינים את פריחת הלוטוס?


החומרים:

*דף

*מספריים

*מיכל גדול

*מים *טושים / עפרונות - כלי צביעה *שבלונה (ליחצו כאן להורדה בחינם- שבלונה ריקה או שבלונה צבעונית)


1. מציירים פרח עם עלי כותרת או מדפיסים את השבלונה שהכנו במיוחד עבורכם! ליחצו כאן להורדה חינמית של השבלונה. ישנה שבלונה צבעונית ומוכנה, וישנה שבלונה ריקה- שתתאים למי שרוצה לקשט את הפרח בעצמו. זוהי הזדמנות לעודד את הילד בציור ובהבעה אישית דרך הקישוט.

2. אחרי שמדפיסים מקשטים את הפרחים.

3. לאחר מכן גוזרים את הפרחים.

4. אחרי שהפרח גזור, מקפלים בעדינות כל עלה כותרת לפי הסדר, פנימה למרכז הפרח. מקפלים בעדינות ומהדקים את הקיפול באופן חלש. פעולה זו תאפשר לעלי הכותרת להפתח באופו חופשי, קיפול חזק מידי יוכל להמנע מעלה הכותרת להפתח.

5. חוזרים על הפעולה עבור כל עלי הכותרת בסדר אחיד עד שמקבלים מעין צורת פירמידה של הפרח.

6. לוקחים כלי גדול שיוכל להכיל את פרח הלוטוס שהכנו, וממלאים אותו במעט מים.

7. מניחים את פרח הלוטוס המקופל במרכז המים, ומתבוננים בקסם מתרחש! אחרי כמה שניות עלי הכותרת יתחילו להפתח אחד אחד, הקיפול החלש והסדיר מאפשר להם להפתח בחופשיות ולהצמד למים. שימו לב כי אם צבעתם את הפרח בטושים- הם יוכלו לפזר את הדיו למים.


ראש השנה של 2019 מתקרב, זהו זמן נהדר לנצל ביצירה עם הקטנטים שלכם- שתפתח אותם ותתרום לכם זכרונות מתוקים מתוקים! אנחנו בסטודיו לצילום we AR מתעדות את הרגעים הקסומים האלה ומאפשרות להם לחיות לנצח. לפרטים על צילומי משפחה, צרו איתנו קשר!

📷🎨

אלונה ורוני

סטודיו we AR

052-3367789143 צפיות

all rights reserved to studio photography we AR

שלומציון 9 רמת גן , ישראל