חיפוש
  • we AR

להכין משחק התפתחות מוטורית מדגני הבוקר שלכם!

הפרויקטים שאנחנו הכי אוהבות הם אלו שמקנים ערך מוסף, וכאלו שמכינים בשתי דקות! מינימום מאמץ, מקסימום תפוקה! 😃 הפעם אנחנו מציגות לכם רעיון יצירתי שכולו משחק לפיתוח המוטוריקה - מקופסת דגני הבוקר שלכם! אז שניה לפני שאתם זורקים קופסא ריקה, קחו מספריים והכינו לקטנטים משחק שיעזור להם להתפתח תוך כדי חיוך והנאה רצופה! כל מה שצריך הוא קופסא (כל קופסא בעלת שטח רחב מספיק תעשה את העבודה) וכדור! שתי דקות על השעון והמשחק מוכן!✂ אז איך מכינים משחק לפיתוח המוטוריקה?

החומרים: *קופסא ריקה (קופסת דגני הבוקר/קופסת נעליים- כל קופסא עם מספיק שטח) *מספריים *נייר דבק *עפרון

*כדור (פונפון, כדור פלסטיק קטן, או שאפשר ליצור את הכדור בעצמינו: אנחנו יצרנו את הכדור באמצעות נייר כסף) 1. אנחנו השתמשנו בקופסת דגני הבוקר שלנו, בגלל שצדה האחד פתוח- חיזקנו אותו בעזרת נייר דבק עבה. פשוט הדבקנו רצועה על כל צידו, נייר הדבר מחזק את הקופסא שתהיה הבסיס של המשחק שלנו. בשלב הזה ניתן גם כמובן לקשט את הקופסא(: לעצב אותה בהתאם לרצונכם ולהוסיף את שמותיכם עליה!

2. גוזרים החוצה את הפאה הרחבה של הקופסא

3. בהתאם למידות של הכדור שאותו בחרתם למשחק, גוזרים חור בצד הקופסא. אנחנו יצרנו את הכדור בעצמינו, והשתמשנו בכוס קטנה בשביל הקוטר של החור שלנו. כל כלי/דבר עגול יכול להיות השבלונה שלכם (אפילו נייר הדבק! רק קחו בחשבון את גודל הכדור). נעזרנו בכוס ובעפרון לסימון העיגול על גבי הקופסא.

4. גוזרים את החור החוצה!

5. מכינים את הכדור- או שמשתמשים בכדור ששוכב בבית, פונפון / כדור פלסטיק בעצם כל כדור שיש ברשותכם! אנחנו הכנו את הכדור שלנו מנייר כסף. פשוט קרענו חתיכה גדולה של נייר כסף ועיצבנו ממנו צורה של כדור.

6. המשחק מוכן! זורקים את הכדור פנימה לתוק הקופסא, מחזיקים את הקופסא בשתי ידיים ועל ידי הטייה של הקופסא מנסים להכניס את הכדור לתוך החור! כמה שזה פשוט ומהיר להכנה! ✂👏🏻

📷🎨

אלונה ורוני

סטודיו we AR

052-3367789

10 צפיות

all rights reserved to studio photography we AR

שלומציון 9 רמת גן , ישראל