חיפוש
  • we AR

יצירה עם ילדים מחומרים ממוחזרים!-דרקון נושף!

עודכן ב: אפר 23

חכו! אל תזרקו את גלילי נייר הטואלט! אנחנו שמחות לשתף אתכם ברעיון יצירה שיפעיל את הילדים בציור, קישוט, מוטוריקה עדינה- וגם ימחזר את גלילי נייר הטואלט שסתם נזרקים לפח! ♻ אז אם חיפשתם רעיון ליצירה עם הילדים- ועוד מחומרים ממוחזרים👈🏻 אתם במקום הנכון! כל מה שאתם צריכים זה גליל נייר טואלט וקצת נייר קרפ! אפשרות לשדרוג עבודת היצירה לקישוט לסוכה! המשיכו לקרוא בשביל לגלות איך(: בואו נתחיל🤩

איך מכינים דרקון נושף אש?

החומרים: *גליל קרטון

*מספריים

*נייר קרפ *צבעים לקישוט (טושים, גואש, עפרונות פנדה וכו')

*דבק

*עיניים / נחיריים לקישוט (יכולים להיות מכל סוג-נייר, עיניים זזות, פונפונים וכו')


איך הכנו את זה?

1. צובעים את גליל נייר הטואלט, אפשר לצבוע בכל מה שיתחשק לכם(: הדרקון יכול להיות בכל צבע שתבחרו! אנחנו בחרנו בדרקון ירוק, צבענו את כל הגליל בצבע ירוק.

2. בשלב הבא מכינים את נשיפת האש! מחליטים על הצבעים של נייר הקרפ שיהווה את האש של הדרקון. אנחנו בחרנו בצבעי אדום, כתום וצהוב. את הקרפ חותכים לרצועות דקות- מספר פעמים מכל צבע.

3. פותחים את רצועות הקרפ שהתקבלו לנו

4. מדביקים את נייר הקרפ לאחד מצדדיו החיצוניים של גליל נייר הטואלט, בעזרת דבק סטיק רגיל

5. חוזרים על הפעולה עם כל רצועות הקרפ בכל הצבעים- עד שמכסים את כל השטח הפנימי של הגליל.

6. בשלב הבא מוסיפים לדרקון את הפנים! אנחנו בחרנו להוסיף לו נחיריים ועיניים. כמובן שאפשר להשתמש בחומרים שונים, עיניים זזות הם רעיון פשוט וקל- ואם אין לכם כאלו במגירה אפשר להשתמש בנייר- או פשוט יותר פשוט לצייר אותן על הגליל! הנחיריים של הדרקון שלנו עשויים מפונפונים, מדביקים את הפונפונים במרכז הגליל. אנחנו נעזרנו בדבק חם בשלב הזה (החבר הכי טוב שלנו, כבר ציינו?)

7. את העיניים הדבקנו גם בעזרת הדבק חם, לצד החיצוני המקביל לנייר הקרפ

הדרקון שלנו מוכן!

תיקחו אויר ונשפו חזק ותראו את האש מתפרצת קדימה! 🐲

כמה טיפים לסיום: 💡 אורך של נייר הקרפ יכול להיות ארוך מאוד, ייתכן ותצטרכו לקצר אותו מעט בשביל להעצים את אפקט נשיפת האש. פשוט חותכים את רצועות הקרפ עם מספריים. 💡 פשוט בעזרת ניקוב שני חורים בצידי הגליל (בצד המקביל לנייר הקרפ) אפשר לקשור חוט ולתלות את היצירה כקישוט! זו היא אופציה נהדרת לקישוט DIY יצירתי לסוכה, שהופך למשחק ברגע! 😜 או לעשות שימוש בחוט כשרשרת לתלייה על הצוואר, להנאה רצופה!

פעילות נעימה, שתפו אותנו בתמונות מהיצירה שלכם!

📷🎨 אלונה ורוני

סטודיו we AR

052-3367789

73 צפיות

all rights reserved to studio photography we AR

שלומציון 9 רמת גן , ישראל