חיפוש
  • we AR

אלבום תמונות-מי צריך את זה בכלל?

פעם, לפני שנים רבות, דאגו בבית לשמור מכל משמר חפץ מאוד מיוחד- "אלבום התמונות המשפחתי".

בזמנו דאגו ההורים ללכת לחנות פוטו, לפתח תמונות ולהכניסן לתוך כיסי תמונות ולידן לכתוב ולציין את נסיבות האירוע- כדי שנזכור כל רגע ורגע. כל הזיכרונות והרגעים המרגשים לצד המביכים של המשפחה והחברים קובצו בתוך אלבום עם כריכה עבה ושומר תמונות שנקרע מידי פעם.

אלבומים לכל הרגעים המרגשים בחיים

המהפכה הטכנולוגית לצד הדיגיטאלית שינו את כללי המשחק והביאו לעולם את היכולת לצלם בכל זמן וכמובן לשתף עם כולם. למרות זאת, הקדמה דחקה והשכיחה מאתנו את הרגש הטמון באלבום תמונות שאפשר ממש לחוש ולהרגיש, לצלול אל תוך ים של נוסטלגיה ולהתרפק על העבר המתוק. בשנים האחרונות, כשניתן באופן פשוט למדי לעצב בעצמנו אלבום נהדר, חזר האלבום לקחת חלק משמעותי בחיינו, וממלא בתים רבים ליד מדפי הספרים.

לי בבית יש כבר כמה כאלה אלבומים. יושבים על מדף קטן בגובה נוח לגיל 3 מבחינת פופולריות הם מקום שלישי אחרי הלגו

הצפייה בתמונות מתוך אלבום מספקת הזדמנות לחוויות שיציפו את הרגש, בכל פעם מחדש. ישנם רגעים בחיים שבהם לא נרצה לשכוח סיטואציה או אירוע מיוחד שקרה בעבר ולהנצחת אותם מקרים בתמונה יש ערך רב וסמלי עבורנו, כיום הנטייה היא לצלם את הרגעים אבל ספק גדול מי מאתנו זוכר או יודע היכן הן קבורות בין הררי זיכרון הטרה והתיקיות הדיגיטליות בנייד או במובייל?

כיום רבים מבינים שכדי לנצור רגעים, לצלם אותם ותעד אותן באופן משמעותי, רצוי שיהיה מונח אלבום תמונות מכל חוויה, תקופה אם מדובר באלבום משפחתי או הטיול הגדול. אלבום שחוזרים אליו מידי פעם עם בני הבית או חברים, נזכרים ומתרגשים.


צילומי גיל שנה המתוקים

ישנם סוגים שונים ומגוונים של אלבומי תמונות, גדולים, קטנים, חלק לאורך וחלקם לרוחב, מעוצבים באופן נקי, מדגישים את התמונות היפות ובעלי כריכות מחומרים שונים, עץ, דמוי עור ועוד. כל אחד מהם משמש לצרכים אחרים, למשל אלבום גיל שנה המתוק, אלבום משפחתי, אלבום פורים, אלבום הריון ועוד. התחושה כשמחזיקים ביד אלבום היא מלאת רגש, וכשאלבום מוצג על המדף בבית וכל החברים יכולים לעיין בו בכל עת נותנת לנו הרגשה של בית, של חום, של אהבה.


סטודיו we AR

אלונה ורוני

052-336778910 צפיות

all rights reserved to studio photography we AR

שלומציון 9 רמת גן , ישראל